Sekce

Galerie

Vytvořte si mobilní stránky snadno a rychle!

Vytvořte si mobilní stránky snadno a rychle!

Web www.mvizitka.cz spustil novinku, kde si může každý návštěvník sám vytvořit mobilní stránky. Službu si lze vyzkoušet zcela ZDARMA na 14 dní! Podobu této doby máte možnost vytvoření mobilního webu s 5 podstránkami velmi snadno a rychle pomocí jednoduchých formulářů s náhledem, jak bude samotný mini web vypadat. Máte tak ideální možnost vytvoření si vlastního webu pro podporu hlavních stránek. Zkuste si vytvořit miniweb, určený uživatelům mobilních telefonů či tabletů a zviditelněte se tak uživatelům používající mobilní zařízení.

Nedaří se vám sehnat obal na chytrý telefon? NYNÍ MÁTE ŠANCI!

Nedaří se vám sehnat obal na chytrý telefon? NYNÍ MÁTE ŠANCI!

Pořídili jste si chytrý telefon kterékoliv značky a nedaří se vám sehnat kryt, který by ho ochránil před škrábanci? Máme pro vás řešení, kde na takový kryt můžete s velkou pravděpodobností narazit! Určitě už jste slyšeli o internetové stránce zvané EBAY. Je to stránka dosti podobná AUKRU, akorát zde seženete mnohem více zboží, které vám dovezou z ciziny. Pokud nemáte zkušenosti s nakupovaním na internetu nebo neumíte natolik anglicky, aby jste se domluvili s prodávajícím, existuje v České a Slovenské Republice společnost, která vám nákup zřídí, stačí se jen zaregistrovat a poslat jim přístupové údaje ke svému EBAY účtu spolu s odkazem na zboží, které chcete zakoupit. Odkaz ZDE. Za malý poplatek vše zařídí za vás! Stačí jen poslat peníze na jejich účet a do měsíce máte z ciziny zboží doma! :)

Zpomalil se Vám telefon? Vraťte ho zpátky do mladých let!

Zpomalil se Vám telefon? Vraťte ho zpátky do mladých let!

Zajisté jste se už někdy setkali s tím, že postupem času se Váš telefon začal sekat. Způsobeno je to především tím, že systém je zahlcen mnoho aplikacemi nebo jejich "zbytkových" souborů po odstranění. Sekání můžou též způsobovat soubory cookie a mnoho dalších přebytečných dat, které jste si nastřádali za celou dobu používání Vašeho smartphonu. Pokud se chcete tohoto problému zbavit stačí Váš telefon obnovit. (vymaže všechna data a aplikace ze smartphonu a nechá tam pouze ty, které jsou přednastaveny od výrobce) Jak postupovat při obnovování androidu si můžete přečíst zde.

Odblokování androidu

Odblokování androidu

Už se vám někdy stalo, že jste si nějakým způsobem zablokovali telefon, nebo se vám správně nenačetl systém android? Většina by jistě odpověděla, že ano, a taky by potvrdila několikadenní až týdení čekání na opravu telefonu v servisu. To o čem pojednává tento článek, je návod jak si svůj telefon s androidem, můžete opravit ve většině případech sami doma a za pár minut! Pokud se ale nepovede telefon "rozchodit" doma, nezbývá nic jiného, než svého miláčka nakonec odevzdat do autorizovaného servisu. Pokud jste připraveni na věc můžete kliknout ZDE!

Ušetřete tisíce za nákup telefonu

Ušetřete tisíce za nákup telefonu

V dnešní době je už řada vymožeností, které se poslední dobou začínají více specializovat na mobilní telefony. Každým rokem přibude na trh několik desítek či stovek modelů, které se snaží zaujmout zákazníky jak svým vzhledem tak i parametry. Zakazníci si ale někdy neuvědomují, že kolikrát zbytečně vyhazují tisíce navíc za telefony, které zdaleka nejsou nejlepší alespoň v představách zákaznického uvážení. Tak jako u oblečení i u elektroniky rozhoduje o ceně převážně značka. Zákazník si myslí jaké si koupil velice kvalitní zboží ale pravda je přitom úplně jinde. Kvalita i materiál je všude stejný přinejmenším s drobnými vyjímkami. Proč tedy utrácet peníze za značku, když si tak můžete pořídit telefon ještě levnější a kolikrát i s lepšími parametry a funkcemi. Tím ovšem nevyvracíme že i značkové telefony nejsou dobré. Chtěli bychom tak naše čtenáře informovat o tom, že i za malé peníze můžou mít hodně muziky, kterou určitě ocení. Na naší stránku dáváme převážně telefony, které by vyhovovali náročnějším uživatelům co nepustí telefon z ruky a to například kvůli internetu, který se v telefonech poslední roky rozmáhá. Přejeme vám pevné nervy ve vybírání toho pravého! :)

1