Sekce

Galerie

Nový NEXUS od googlu s sebou přináší andoid 5.0

Nový NEXUS od googlu s sebou přináší andoid 5.0

Google NEXUS, který už patří mezi známou kategorii kvalitních smartphonů, nyní přišel s novým potomkem. Nový NEXUS 5 má opravdu co nabídnout, hlavní roli tu ovšem hraje nejnovější android 5.0 Lillipop. Google je tak první kdo do svého modelu zahrnul tento nový, mobilní operační systém. Systém můžete také očekávat v novém tabletu NEXUS 7. Jaké vychytávky si google v novém androidu pro nás připravil si necháme ovšem na jindy. Kdo bude další nástupce nexusu s novým androidem se necháme překvapit, velkou naději vkládáme do nového SAMSUNGU ze série GALAXY. Co myslíte vy, jaký výrobce přinese smartphone s Lillipop? Psát můžete do komentáře pod tímto příspevkem.

Předražený APPLE se vyrábí v Tchaj-wanu

Předražený APPLE se vyrábí v Tchaj-wanu

"No jasně, koupím si Iphona ať jde viděť že za něco stojím!" Takhle bych asi popsal člověka, který si chce koupit popřípadě už zakoupil něco od Applu. Mnoho z vás, kteří tuto značku zastávají, si myslí, že když už to stojí tolik peněz, vyrábí se to někde v super luxusních laboratořích Applu někde v USA. To vás ale bohužel musíme vyvést z omylu! Existují spekulace o tom, že tomu je úplně jinak. Podle nejmenovaných zdrojů, tyto předražené "pekáče" vyrábějí v Tchajwanu. Navíc se o výrobu stará tchajwanská společnost Foxconn která má továrny po celém světě kromě Číny. Zkuste si tedy představit kolik asi musí být náklady na výrobu telefonu vyrobeného v Tchajwanu. Stačí pak jen jedno ošklivé logo a z mazlíka za pár stovek je Iphone za 16 000 korun. Že by si Apple účtoval tolik tisíc korun navíc za jejich "převratný" iOS? To už leží ve hvězdách...

Proč si vlastně kupuje mnoho lidí drahé telefony?

Proč si vlastně kupuje mnoho lidí drahé telefony?

Řada z nás je zvyklá žít v přepichu, nebo alespoň se částečně snažíme k tomu přiblížit. To jak jsme na tom finančně, se poté odráží také na našich telefonech. Určitě máte kamaráda nebo kamarádku kteří vlastní jeden z nejpopulárnějších telefonů jako je Apple Iphone 5 nebo Samsung Galaxy S5 či něco obdobného. Pravděpodobně je jim jedno, jaký výkon takové telefony mají a kolik by si za tu cenu pořídili mnohem lepších "ne"značkových telefonů. Hlavní roli tu totiž právě hraje ZNAČKA! Dnes je to "už" otravný trend, kdy se lidé předhánějí kdo má lepší značkové oblečení, boty, elektroniku aj... Přitom si ale mnozí neuvědomují, že když sundají značku, je to uplně to samé zboží vyrobené ve stejné zemi "ČÍNĚ". Pokud tento článek čtete nebuďte hloupí a ušetřete alespoň na telefonech. Vydrží vám stejně dlouho jako kterýkoliv jiný značkový telefon! Pokud jste stejní jako já střídáte telefony jako ponožky a tudíž je škoda těch tisíc navíc které potom zahodíme do šuplíku.

10 nejpoužívanějších aplikací v telefonu

10 nejpoužívanějších aplikací v telefonu

Každý to známe, koupíme si nový smarphone a první věc kterou po zapnutí uděláme je, že se připojíme na "wifinu" a jdeme rychle stahovat aplikace. Smartphone bez aplikací by vypadal v dnešní době trochu podivně, protože by jsme ho pak mohli teoreticky používat jen na SMS a telefonování. Jaké jsou nejpoužívanější aplikaci převážně mezi mladistvými si můžete přečíst zde.

1