Sekce

Galerie

ABSOLUTNÍ BOMBA! Osmi-jádrové PRESTIGIO GRACE za necelých 8 tisíc!

ABSOLUTNÍ BOMBA! Osmi-jádrové PRESTIGIO GRACE za necelých 8 tisíc!

Již nemálo známá značka PRESTIGIO, přišla s novým objevem, který zaujme značnou pozornost! Model MultiPhone 7557 označovaný pod zkratkou GRACE, láká nejen svými šokujícími parametry, ale také příznivou cenou. Toto osmijádro taktované na 1,7 GHz vás přijde spolu s dvou gigabytovou pamětí RAM, na necelých 8 000 korun! Toto není ale zdaleka všechno, co si pro nás výrobce přichystal! Tento model dále nabízí 5 palcový FULL HD Super AMOLED displej s rozlišením 1920x1080 pixelů, 13 Mpix fotoaparát s přisvětlovací diodou, operační systém Android 4.4 KitKat a tloušťku pouhopouhých 5,5 mm! Další parametry se můžete dozvědět uvnitř článku. Předem vás ale varujeme, že po přečtení tohoto příspěvku, budete mít touhu PRESTIGIO GRACE vlastnit! Jediné co tomuto modelu můžeme vytknout je nepodporování nové sítě LTE. Každopádně touto sítí je zatím pokryto zhruba 15% republiky, tudíž si vůbec nemusíte lámahat hlavu nad tím, že váš telefon tuto funkci zkrátka nemá. Více zde.

Hledáte vysoce kvalitní smartphone za příznivou cenu? Poohlédněte se po XIAOMI!

Hledáte vysoce kvalitní smartphone za příznivou cenu? Poohlédněte se po XIAOMI!

Možná už jste o tomto čínském výrobci chytrých telefonů slyšeli, ale to co vám asi uteklo u některých modelů, je jeho nadstandartní vybavení, za opravdu příznivé ceny! Můžeme vám například představit model Xiaomi Mi3 16GB, který vás zláká na výkoný čtyřjádrový procesor s frekvencí 2,3 Ghz a 2 gigabitovou pamětí RAM. Samozřejmostí je i 5 palcový full hd display s rozlišením 1920x1080 pixelů. Cena tohoto smarphonu začíná na 8 tisících, což je skutečně šokující! Za necelých 13 tisíc si můžete pořídit jeho mladšího brášku Xiaomi Mi4 16 GB. Ten nabídne o něco lepší čtyřjadrový procesor taktovaný na 2,5 Ghz a 3 GB RAM paměti. Pokud se tak poohlížíte po opravdu kvalitním telefonu, co vám má dlouho sloužit, rozhodně čínské Xiaomi nepodceňujte.

LG Optimus G2: Nepřekonatelný výkon

LG Optimus G2: Nepřekonatelný výkon

Když pomineme Samsung Galaxy S5, máme tady značného konkurenta, téměř všech smartphonů. Korejská společnost LG, totiž přišla s revolučním modelem Optimus G2, který hravě uspokojí i nejnáročnější uživatele. Ty překvapí G2 především svojí pořizovací cenou která se bohybuje v rozmezí od 10 500Kč do 12 000Kč což je značná úspora oproti Samsungu nebo Iphonu. Za tuto cenu se vám bude nabízet čtyřjádrový procesor s taktem 2,26 GHz, FULL HD IPS displej o velikost 5,2 palce a nebo také baterie s vysokou výdrží o velikosti 3000mAh! Další co se musí u tohoto modelu pochválit je 2GB RAM a 32GB ROM - uživatelské paměti. Fotografy jistě potěší 13Mpix fotoaparát s autofokusem a nahráváním FULL HD videí. Podrobné parametry k tomuto "mazlíčkovi" naleznete zde.

Alcatel OT-6040D IDOL X: Nadupaný pomocník

Alcatel OT-6040D IDOL X: Nadupaný pomocník

Alcatel začal v posledních letech rozvíjet své modely "ONE TOUCH". Do tohoto článku jsme zařadili zajímavého zástupce z této řady pod názvem "OT-6040D IDOL X". Jedná se o vskutku zajímavý smartphone už z toho důvodu, že jeho velká přednost je 5" displej. To ovšem není zdaleka vše co nám Alcatel u tohoto modelu připravil, spolu se čtyřjádrovým procesorem o frekvenci 1,5 GHz, operační pamětí RAM 2GB, vnitřní pamětí ROM 16GB nebo 13,1Mpix fotoaparátem z něj dělá opravdu "nadupaný" telefon. Cena ovšem některé z vás opravdu překvapí! Přestože se jedná o smartphone vysoké třídy, jeho cena se pohybuje od 7 490 korun. Veškeré informace o tomto modelu si můžete přečíst zde.

1