Sekce

Galerie

Prestigio MultiPhone 7600 DUO: Mazel co vás překvapí

Prestigio MultiPhone 7600 DUO: Mazel co vás překvapí

Telefonů od prestigia už tu máme spousty, ale tento model, jsme pro vás prostě museli zhodnotit! Model MULTIPHONE 7600 DUO totiž zaujme nejen svou cenou která se pohybuje okolo 6 tisíc korun, ale také svým bezkonkurenčním výkonem a vybavením. Nabídne vám tak čtyř jádrový procesor o taktu 1,5 Ghz, 1 GB RAM, 13 Mpix fotoaparát s autofokusem, kvalitní 6-ti palcový IPS display a mnoho dalšího. Pro ty kteří nepohrnou "vetšími" telefony, je tento mazel opravdu více než dostačující! Pokud chcete ovšem něco menšího ve stejné kvalitě provedení, pak zvolte jeho vrstevníka MULTIPHONE 7500, který je zhruba o tisícovku levnější. Všechny parametry naleznete zde.

Prestigio PAP 5300 DUO: Super výkon, bezva cena!

Prestigio PAP 5300 DUO: Super výkon, bezva cena!

Dost lidí si ho plete se Samsung Galaxy S3 nebo S4, ale pak je dosti překvapíte, když jim ukážete zadní, stříbrně se lesknoucí logo ,,PRESTIGIO''! Tvarově není sice úplně stejný, ale i přesto dokáže zmátnout. Model 5300 je navržen pro náročné úživatele kteří mají rádi velké telefony. Uhlopříčka displeje tohoto telefonu je 5,3 palce! Jeho srdce tvoří čtyřjádrový procesor o frekvenci 1,2 GHz, což mu dodává perfektně svižný chod. Mnoho lidí mu vyčítá nízké rozlišení které činí 480x840pix, ve finále nepoznáte ale velký rozdíl oproti  rozlišení vysokému. Telefon má 8Mpx fotoaparát s autofokusem a dvojitou přisvětlovací diodou a dokáže fotit krásné fotografie. Dodáván je v balení se dvěma zadními kryty, jeden obyčejný a druhý s krytem na displej, po odklopení krytu se displej automaticky rozsvítí. Cena tohoto modelu se pohybuje kolem 4 900 korun což je na tak velký telefon s nemalými parametry opravdu vynikající!

ZTE Grand X: Lehce předčí Samsung Galaxy S3

ZTE Grand X: Lehce předčí Samsung Galaxy S3

Čínská společnost ZTE přišla s konkurenčním modelem Grand X, který je svými vnitřními parametry téměř lepší než Samsung Galaxy S3. Je sice o 0,4" menší ale za to jej pohání procesor intel o frekvenci 1,6GHz. Nenabízí sice 16GB vnitřní paměti jako galaxy S3, ale spolu s SD kartou postačí i přednastavené 4GB. Už od 4 954 korun tak můžete mít slušný telefon za slušnou cenu! ZTE má na svém kontě i řadu jiných modelů, které určitě stojí za prohlédnutí. Grand X si určitě příjde na mnoho příznivců, kteří si ho budou chtít pořídit. Více informací zde.

1